28 Lutego 2020

Opieka Stomatologiczna
Ważenie tornistrów 2019

Do tej pory naszą stronę odwiedziło 56197326 osób

Sukces naszej uczennicy w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego The Bat Kid - 2020
28.02.2020.

Sukces naszej uczennicy

w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „The Bat Kid”

Z ogromnym zadowoleniem przyjęliśmy wiadomość, że nasza uczennica, Ania Dobkowska z kl. 6C, zajęła IV miejsce, a tym samym otrzymała wyróżnienie, w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „The Bat Kid”. Konkurs ten co roku odbywa się pod patronatem Mazowieckiego Kuratorium Oświaty. Nasza szkoła wzięła udział w nim po raz pierwszy – i od razu z sukcesem.

Nasza radość jest tym większa, że od organizatorów wiemy, że w tym roku w konkursie wzięło udział aż 112 szkół i 325 uczestników z całej Polski.

Uczniowie musieli wykazać się wykraczającą poza podstawę programową umiejętnością rozumienia ze słuchu – i Ania poradziła sobie z tym zadaniem doskonale. Bardzo nas to cieszy, nie tylko ze względu na indywidualny sukces dziewczynki, ale również dlatego, że umiejętność rozumienia ze słuchu jest od kilku lat jedną z umiejętności kluczowych na egzaminie ósmoklasisty. Ćwiczenie tej umiejętności wraz z naszymi uczniami jest dla nas priorytetem.

Wszystkim biorącym udział w konkursie dzieciom, a szczególnie Ani, serdecznie gratulujemy – i życzymy dalszych sukcesów!

Zespół Nauczycieli Języka Angielskiego