18 Lutego 2018

Bal karnawałowy - 2018
15.02.2018.

BAL KARNAWAŁOWY 2018

W czwartek 8 lutego odbył się tak długo oczekiwany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Pruszkowie – bal karnawałowy.

Przed południem bawiły się dzieci z klas 1 – 3. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także rodzicami i nauczycielami. Rozrywkę uczestnikom balu zapewniła grupa animatorów, którzy nikomu nie pozwolili się nudzić. Dzieci bawiły się świetnie  i chętnie uczestniczyły w konkursach. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na słodki poczęstunek w klasach. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić.

W godzinach od13.00 do 15.30 zabawę rozpoczęli uczniowie z klas 4-7. Dzieci miały możliwość zakupu masek karnawałowych, które zostały wykonane przez uczniów naszej szkoły. Koszt maski wynosił 2 zł, a zebrana kwota zostanie przeznaczona na potrzeby Samorządu Uczniowskiego klas 4-7. W ramach konkursu na najlepszą klasę dzieci z poszczególnych oddziałów mogły przebrać się tematycznie. Największą popularnością cieszyła się piżama co widać na załączonych zdjęciach. Możliwość przebrania się sprawiła dzieciom dużą frajdę, a tańcom i zabawom nie było końca.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, która opłaciła animatorów. Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.