Aktualności arrow Wydarzenia arrow Świąteczne wycieczki klasy 4C i 4D - 2017
19 Stycznia 2019
Sobota

Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
MENU GŁÓWNE
Aktualności
Wydarzenia
Historia Szkoły
Nasz Patron
Poczet Sztandarowy
Dokumenty
RODO
Rekrutacja
Uczniowie klas VIII
Organizacja Roku
Zajęcia Pozalekcyjne
Konkursy przedmiotowe
Plan lekcji
Pracownicy
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Dziecko niepełnosprawne
Podręczniki
Programy nauczania
PSO
Sprawdzian klas III
Sprawdzian klas VI
Nasze Osiągnięcia
Sport w Naszej Szkole
Świetlica
Oddziały Przedszkolne
Biblioteka
Obiady
Galeria
Wideoteka
Kontakt
Katalog Stron
Od grosika do złotówki
     
    
BIP
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
ePUAP
Projekty Unijne
AKTUALNIE

Odwiedza nas 5 gości

ILOŚĆ ODWIEDZIN

Do tej pory naszą stronę odwiedziło 47531519 osób

powered_by.png, 1 kB

Świąteczne wycieczki klasy 4C i klasy 4D

 Image

Z okazji mikołajek czwartoklasiści z 4C i 4D wybrali się na wycieczkę do kręgielni Hulakula w Warszawie. Była okazja by pobawić się w tzw. „małpim gaju”. Uczniowie mogli także spróbować swoich sił na prawdziwej kręgielni i trzeba przyznać, że niektórym z nich współzawodnictwo na torze szło całkiem nieźle!

Niespełna dwa tygodnie później uczniowie tych samych klas wzięli udział w niezwykłej wycieczce do Puszczy Bolimowskiej zatytułowanej „W poszukiwaniu choinki”. Wyjazd stanowił okazję do tego, by poczuć magiczną atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Dzieci mogły spróbować swoich sił w jeździe konnej. Wzięły także udział w grze terenowej na terenie puszczy, podczas której wypełniały zadania związane tematycznie z nadchodzącymi świętami.

Na koniec, ukryta w lesie, czekała na nich ustrojona cukierkami choinka. Cukierki mogli zjeść, a żywe drzewka  przywieźliśmy do Pruszkowa. Można je podziwiać w salach do nauki języka angielskiego: sali S i sali 20.

Rozśpiewani uczniowie (całą powrotną drogę śpiewaliśmy… nie tylko – choć również - kolędy) wrócili do Pruszkowa. Mamy nadzieję, że przywieźli ze sobą choć trochę niezwykłej atmosfery przedświątecznej Puszczy Bolimowskiej…

Kliknij, aby obejrzeć zdjęcia:

 

 

 

© 2019 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie