Aktualności arrow Wydarzenia arrow Świąteczne wycieczki klasy 4C i 4D - 2017

Fortunat, Kiejstut,
Teodor, Wyszeniega

Świąteczne wycieczki klasy 4C i klasy 4D

Z okazji mikołajek czwartoklasiści z 4C i 4D wybrali się na wycieczkę do kręgielni Hulakula w Warszawie. Była okazja by pobawić się w tzw. „małpim gaju”. Uczniowie mogli także spróbować swoich sił na prawdziwej kręgielni i trzeba przyznać, że niektórym z nich współzawodnictwo na torze szło całkiem nieźle!

Niespełna dwa tygodnie później uczniowie tych samych klas wzięli udział w niezwykłej wycieczce do Puszczy Bolimowskiej zatytułowanej „W poszukiwaniu choinki”. Wyjazd stanowił okazję do tego, by poczuć magiczną atmosferę nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Dzieci mogły spróbować swoich sił w jeździe konnej. Wzięły także udział w grze terenowej na terenie puszczy, podczas której wypełniały zadania związane tematycznie z nadchodzącymi świętami.

Na koniec, ukryta w lesie, czekała na nich ustrojona cukierkami choinka. Cukierki mogli zjeść, a żywe drzewka  przywieźliśmy do Pruszkowa. Można je podziwiać w salach do nauki języka angielskiego: sali S i sali 20.

Rozśpiewani uczniowie (całą powrotną drogę śpiewaliśmy… nie tylko – choć również - kolędy) wrócili do Pruszkowa. Mamy nadzieję, że przywieźli ze sobą choć trochę niezwykłej atmosfery przedświątecznej Puszczy Bolimowskiej…