Aktualności arrow Dziecko niepełnosprawne

Uczniowie klas VIII
Od grosika do złotówki

Mazowiecki Informator dla Rodziców
i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością.

Szanowni Państwo,

z inicjatywy Wojewody Mazowieckiego, przy udziale m.in. pracowników Kuratorium Oświaty w Warszawie, opracowany został Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością.

Adresatami tej wyjątkowo ważnej publikacji są rodzice dzieci, u których stwierdzono ciężkie i nieodwracalne upośledzenie lub nieuleczalną chorobę oraz opiekunowie wychowujący dzieci z niepełnosprawnością. Jej celem zaś jest przekazanie pełniej wiedzy o systemie wsparcia zarówno w zakresie edukacji, jak i specjalistycznej opieki medycznej.

Informator w wersji elektronicznej dostępny jest m.in. na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Warszawie, w zakładce (www.kuratorium.waw.pl - Rodzice i Uczniowie - Informacje bieżące).

Poniżej link do strony Kuratorium Oświaty w Warszawie, na której został zamieszczony plik do pobrania z wersją elektroniczną Informatora.