Aktualności arrow Nasze Osiągnięcia arrow Rok szkolny 2016/2017
19 Listopada 2019
Wtorek

Imieniny obchodzą:
Elżbieta, Mironiega,
Paweł, Seweryn,
Seweryna
Do końca roku zostało 43 dni.
powered_by.png, 1 kB

Osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017


1. W Konkursie Polonistycznym zorganizowanym przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Zawodowego pod patronatem Kuratorium Oświaty w Warszawie Zuzanna Michalska uczennica kl. VI c uzyskała status Laureata Konkursu Polonistycznego.

2. W Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” wyróżnienie w kategorii Maluch otrzymała Joanna Guranowska z klasy IV b, a w kategorii Beniamin wyróżnienie  otrzymała  Oliwia Bryk z klasy VI d.

3. I miejsce grupy uczniów z klasy VI a w Grze terenowej „Z Janem Pawłem II w drogę” (18 maja 2017r.) organizowanej przez Miasto Pruszków (pod patronatem Naczelnik Wydziału Oświaty pani Zofii Wasioty) i Gimnazjum nr 4.

4. W 2017r.  nasza szkoła uzyskała Odznakę eSafety Label przyznawaną przez organizację European Schoolnet działającą we współpracy ze 154 szkołami.

5. I i II miejsce w Archidiecezjalnym Konkursie Santo Subito pt. „Warszawa św. Jana Pawła II” dla klas I-III.

6. Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie literacko-fotograficzno-plastyczno-muzycznym „Zbudować dom na skale” zorganizowanym przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie dla dzieci kl. III. Nie przyznano miejsc I, II i III, ponieważ był wyrównany poziom.

7. W Gminnym Konkursie Matematycznym „Mistrz Matematyki” II miejsce zdobyła Barbara Ćwiek, III miejsce zajęła Joanna Guranowska, a wyróżnienie otrzymała  Adrianna Semczuk.

8. W Międzyszkolnym Konkursie Kulinarnym na zdrowe potrawy „Każdą kaszę chętnie zjemy, zaraz ją przygotujemy” finalistką została Julia Borowska z klasy VI e.

9. W Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym „Różne środowiska – morze”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 261 im. Stanisława Kostki – Potockiego w Warszawie do finału zakwalifikowała się Sara Michalak z klasy VB.

 

© 2019 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie