Aktualności arrow Rada Rodziców

Sylwana, Symeon,
Więcesława, Zuzanna,
Zula

Rada Rodziców stanowi reprezentację rodziców uczniów uczęszczających do Naszej Szkoły. W skład Rady wchodzi po jednym przedstawicielu rad oddziałowych, wybranych w tajnych wyborach przez zebranie rodziców uczniów danego oddziału. Z tej grupy podczas głosowania został wybrany Zarząd, który w roku 2017/2018 działa w następującym składzie:

• p. Krzysztof Klisiak – Przewodniczący
  • p. Artur Kacprzyk – Zastępca Przewodniczącego
  • p. Agnieszka Brzozowska – Sekretarz
  • p. Monika Zarzycka - Skarbnik

W roku szkolnym 2017/2018 wysokość składki przedstawia się następująco:

• 10 zł / miesiąc (100 zł / cały rok szkolny) - jeżeli jedno dziecko uczęszcza do naszej szkoły,
  • 7 zł / miesiąc (70 zł / cały rok szkolny) – jeżeli dwoje dzieci jest uczniami naszej szkoły, za każde z dzieci,
  • 5 zł / miesiąc (50 zł / cały rok szkolny) – jeżeli troje lub więcej dzieci chodzi do naszej szkoły, za każde dziecko.

Składki można wpłacać:

• w sekretariacie szkoły codziennie od 8:00 do 15:00 oraz w dni zebrań z rodzicami w godzinach 17:00 - 19:00
  • bezpośrednio na konto: 25 8016 0003 2003 0012 0000 0488

Drodzy Rodzice, zachęcamy do współpracy z Radą Rodziców. Czekamy na Wasze propozycje, sugestie czy uwagi. Do dyspozycji Państwa podajemy adres email:

Liczymy na udaną współpracę. Na stronie szkoły jest zamieszczony Regulamin Rady Rodziców. Zapraszamy do zapoznania się z tym dokumentem.