Aktualności arrow Nasze Osiągnięcia arrow Rok szkolny 2013/2014
21 Października 2018
Niedziela

Imieniny obchodzą:
Bernard, Celina,
Dobromił, Elżbieta,
Hilary, Klemencja,
Pelagia, Pelagiusz,
Urszula, Wszebora
Do końca roku zostało 72 dni.
powered_by.png, 1 kB


Nasze sukcesy w roku szkolnym 2013/14


Sprawdzian klas VI


Kolejny już raz zajęliśmy I miejsce w Pruszkowie w wynikach
sprawdzianu po klasie szóstej
i nadal utrzymujemy się w 9. stopniowej  skali staninowej
w 8. (bardzo wysokim) staninie.


Konkurs Informatyczny miniLogia 12


W przedmiotowym konkursie informatycznym organizowanym przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów
w Warszawie na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Aleksander Tudruj, uczeń kl. VI, b uzyskał status Laureata Konkursu Informatycznego


Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas IV-VI


Sandra Głowacka z kl. VIc zajęła I miejsce


Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas trzecich „Mistrz Orografii”


II miejce zajął Kacper Skalski ucz. kl. IIId

III miejsce Mateusz Stępień ucz. kl. IIId


Konkurs Literacki  „Pocztówka do autora”


W konkursie zorganizowanym przez Fundację Czas Dzieci w Krakowie

Julia Bugajska ucz. kl. IVc otrzymała wyróżnienie


Ogólnopolski Konkurs Literacki „Mam koleżanki i kolegów cudzoziemców.
Co o nich wiem?”


Uczennica klasy VIb Maja Gontarz zajęła II miejsce


Warszawski Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla klas szóstych


Stanisław Kozieradzki z VIb i Borys Żyto z VIb zdobyli
wyróżnienia w II etapie konkursu


Międzyszkolny Konkurs-Quiz Języka Angielskiego


Uczniowie klas piątych - Gustaw Wasiak z Vd, Aleks Kapich z Ve,

Michał Schoeneich z Va zajęli I miejsce w Pruszkowie


Uczniowie klas szóstych - Stanisław Kozieradzki z VIb, Borys Żyto VIb,

Adam Dawidowski VIc  zajęli III miejsce.


Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej „Must be English”


Uczennica klasy Vd Klara Przybylska zajęła I miejsce

Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”


Karolina Wiącek z kl. IIc i Julia Bugajska z kl. IVc

zakwalifikowały się do etapu powiatowego.


Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Fraktal”


Julia Cieślak  ucz. kl. VId została laureatką konkursu w kategorii klas szóstych


Wyróżnienia otrzymali :

W kategorii klas piątych – Jakub Wojciechowski kl. Va i Aleks Kapich kl. Ve

W kategorii klas czwartych – Marta Dawidowska kl. IVc


Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Fraktalik”


Zofia Gomulińska  z kl. IIIa otrzymała wyróżnienie


I Miejskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych Pruszkowa w Tabliczce Mnożenia „Matematyka-Zabawa-Sport” o Puchar Prezydenta Pruszkowa


Jakub Wojciechowski kl. Va zajął I miejsce i otrzymał tytuł Mistrza Pruszkowa

w Tabliczce Mnożenia w kategorii klas piątych


II miejsce i tytuł Wicemistrza w tej kategorii otrzymali:

Patrycja Wiśniewska kl. Vc i Aleks Kapich Ve


II miejsce i Tytuł Wicemistrza w kategorii klas trzecich otrzymał
Kacper Skalski kl. IIId


III miejsce i brązowy medal otrzymała Marta Dawidowska kl. IVd


Konkurs Przyrodniczy „Zmieniaj nawyki - nie klimat”


W konkursie plastycznym zorganizowanym przez
Wydział Ochrony i Środowiska Urzędu Miejskiego w Pruszkowie


Wyróżnienia otrzymały Zuzanna Kowalska z kl. IVc i Zofia Kowalska z kl. IIIc


XXXIX Rajd Historyczny „Szlakiem Naszej Historii”


Klasa IIb zajęła II miejsce w kategorii klas młodszych


 

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie