18 Lutego 2018
Niedziela

Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Fryda,
Konstancja,
Krystiana, Maksym,
Sawa, Sylwan,
Sylwana, Symeon,
Więcesława, Zuzanna,
Zula
Do końca roku zostało 317 dni.
MENU GŁÓWNE
Aktualności
Wydarzenia
Historia Szkoły
Nasz Patron
Poczet Sztandarowy
Dokumenty
Rekrutacja
Organizacja Roku
Zajęcia Pozalekcyjne
Plan lekcji
Pracownicy
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Dziecko niepełnosprawne
Podręczniki
Programy nauczania
Sprawdzian klas III
Sprawdzian klas VI
Nasze Osiągnięcia
Sport w Naszej Szkole
Świetlica
Oddziały Przedszkolne
Biblioteka
Obiady
Galeria
Wideoteka
Kontakt
Katalog Stron
     
    
BIP
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
ePUAP
Projekty Unijne
AKTUALNIE



ILOŚĆ ODWIEDZIN

Do tej pory naszą stronę odwiedziło 44257589 osób

powered_by.png, 1 kB

Wykaz wychowawstw w roku szkolnym 2017/2018


      Klasa

Wychowawca


                    II wychowawca

0a

p. Borowska Edyta

p. Karbowniczek Milena

0b

p. Karbowniczek Milena

p. Borowska Edyta

1a

p. Jakubiak-Karolak Joanna

p. Niedźwiedzka Ewa

1b

p. Niedźwiedzka Ewa

p. Jakubiak-Karolak Joanna

1c

p. Olędzka Agata

p. Gryszko Elżbieta

2a

p. Krzyżanowska Danuta

p. Białobrzeska-Jarosz Magdalena

2b

p. Gryszko Elżbieta

p. Olędzka Agata

2c

p. Białobrzeska-Jarosz Magdalena

p. Krzyżanowska Danuta

3a

p. Rosińska Elżbieta

p. Kędzierska Dorota

3b

p. Ewa Liniewska

p. Chudzikiewicz Iwona

3c

p. Chudzikiewicz Iwona

p. Ewa Liniewska

3d

p. Kędzierska Dorota

p. Rosińska Elżbieta

3e

p. Pasikowska Monika

p. Frączek Anna

3f

p. Weremko – Wardzińska Marta

p. Kuna Anna

3g

p. Kuna Anna

p. Weremko – Wardzińska Marta

3h

p. Frączek Anna

p. Pasikowska Monika

4a

p. Rudnicka Małgorzata

p. Chodziuk Monika

4b

p. Tomasik Waldemar

p. Kruszyńska Marzena

4c

p. Poncyliusz-Guranowska Lilla

p. Pryk Donata

4d

p. Mróz Katarzyna

p. Poncyliusz Ewa

5a

p. Tomalkiewicz Agnieszka

p. Prywata Teresa

5b

p. Chodziuk Monika

p. Michalska Anna

5c

p. Prywata Teresa

p. Tomasik Waldemar

5d

p. Krupińska Anna

p. Sęk Martyna

5e

p. Kwiecień Agnieszka

p. Szewczyk Katarzyna

6a

p. Wardzińska Barbara

p. Proczek Agnieszka

6b

p. Proczek Agnieszka

p. Stankiewicz-Władimirow Maria

6c

p. Poncyliusz Ewa

p. Wardzińska Barbara

6d

p. Kruszyńska Marzena

p. Poncyliusz-Guranowska Lilla

7a

p. Stankiewicz-Władimirow Maria

p. Kwiecień Agnieszka

7b

p. Michalska Anna

p. Tomalkiewicz Agnieszka

7c

p. Szewczyk Katarzyna

p. Krupińska Anna

 

 

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie