Aktualności arrow Wydarzenia arrow Ludzie listy piszą - 2021
9 Grudnia 2021
Czwartek

Imieniny obchodzą:
Delfina, Joachim,
Joachima, Leokadia,
Loda, Waleria,
Wielisława, Wiesław
Do końca roku zostało 23 dni.
powered_by.png, 1 kB
Ludzie listy piszą - 2021
18.11.2021.

Ludzie listy piszą...

Image

A dokładnie uczniowie klasy 7b w języku angielskim z uczniami ze szkoły college Maurice Genevoix w miejscowości Châteauneuf Sur Charente we Francji. Już od kilku lat trwa współpraca ze szkołą francuską poprzez platformę eTwinning. Pisanie listów niezwykle podoba się uczniom klasy 7b, a otrzymane listy na pewno wzbudzą olbrzymie emocje. Głównym celem ww aktywności jest doskonalenie umiejętności pisania w języku angielskim, praktyczne zastosowanie języka obcego oraz nawiązanie międzynarodowej współpracy.

Agnieszka Kwiecień

nauczyciel języka angielskiego

Kliknij, aby obejrzeć zdjęcia:

 

 

 

© 2021 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie