Aktualności arrow Wydarzenia arrow BohaterON - Podziękowanie 2021
21 Kwietnia 2021
Środa

Imieniny obchodzą:
Addar, Anzelm,
Bartosz, Drogomił,
Feliks, Irydion,
Konrad, Konrada,
Selma
Do końca roku zostało 255 dni.
powered_by.png, 1 kB
BohaterON - Podziękowanie 2021
25.02.2021.

BohaterON – włącz historię!

Image

    Dziś otrzymaliśmy kolejne podziękowania. Tym razem za udział w projekcie „BohaterON w Twojej Szkole 2020”. Był on organizowany w ramach V edycji ogólnopolskiej kampanii z zakresu edukacji historycznej i patriotycznej „BohaterON – włącz historię!”.

    Pomimo wyjątkowej sytuacji w edukacji zrealizowaliśmy projekt: przeprowadziliśmy lekcje na temat powstania warszawskiego, a nasi uczniowie pod kierunkiem wychowawców wykonali piękne prace: laurki, rysunki, które później przesłaliśmy do Fundacji Sensoria.

    Podziękowania otrzymałam również ja jako koordynator projektu.

Marzena Kruszyńska

Kliknij, aby obejrzeć zdjęcia:

 

 

© 2021 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie