Aktualności arrow Wydarzenia arrow Informacja - 2020
10 Maja 2021
Poniedziałek

Imieniny obchodzą:
Antonin, Częstomir,
Izydor, Jan, Symeon,
Wiktoryna
Do końca roku zostało 236 dni.
powered_by.png, 1 kB

 Zajęcia profilaktyczne  z zakresu zagrożeń
w Internecie w pruszkowskich szkołach.

W ramach prac Zespołu d/s monitorowania sytuacji w placówkach oświatowych, Straż Miejska w Pruszkowie wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu dotyczącemu zajęć związanych z szeroko rozumianą profilaktyką zagrożeń w Internecie, przygotowała szereg warsztatów dla uczniów pruszkowskich szkół, które będą prowadzone w technologiach on-line np. na godzinach wychowawczych.  Z uwagi na specyfikę zajęć  on-line, a także bardzo duże obciążenie uczniów i nauczycieli związane z  trybem nauczania zdalnego, struktura warsztatów została skonstruowana w taki sposób, aby  każdy z zaproponowanych tematów lub modułów, mógł być realizowany niezależnie od innych. Tematykę  wybranych szkoleń i termin ich realizacji ustali dyrektor szkoły w porozumieniu z funkcjonariuszami Straży Miejskiej.

 Tematyka szkoleń:
„Odpowiedzialność nieletnich za popełnianie czynów niezgodnych z prawem"
„Cyberprzemoc"
„Akademia Bezpiecznego Człowieka"
„Bezpieczne zachowania"

 

© 2021 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie