Aktualności arrow Wydarzenia arrow Dzień Edukacji Narodowej - 2020

Sądosław, Zenobia
Dzień Edukacji Narodowej - 2020
14.10.2020.

W dniu 13 października 2020 r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Tym razem – w związku z Covid-19 – nie odbył się tradycyjny, uroczysty apel, jednak mimo to uczniowie naszej szkoły zadbali, by nauczyciele poczuli się naprawdę wyjątkowo.

W ramach działalności Samorządu Uczniowskiego klas 4-8, dzieci z  klas 4-6 własnoręcznie przygotowywały karty dla nauczycieli, natomiast osoby z klas 7 i 8 układały spersonalizowane wierszyki z życzeniami do kart. Nad pracą uczniów czuwały opiekunki SU: Pani Martyna Sęk i Pani Donata Pryk.

W treści wierszyków, a także podczas składania życzeń uczniowie dziękowali swoim belfrom za trud jaki wkładają w ich naukę i wychowanie, życzyli ogromnych pokładów cierpliwości i wytrwałości, ale również – często w humorystyczny sposób – przepraszali za wszelkie przykrości i niedociągnięcia – szczególnie w kwestii swojego zachowania.

Ten dzień był naprawdę miłym doświadczeniem dla wszystkich nauczycieli SP6.