Aktualności arrow Wydarzenia arrow Dzień Edukacji Narodowej - 2020
30 Października 2020
Piątek

Imieniny obchodzą:
Alfons, Alfonsyna,
Angel, Angelus,
Edmund, Klaudiusz,
Przemysław,
Sądosław, Zenobia
Do końca roku zostało 63 dni.
powered_by.png, 1 kB
Dzień Edukacji Narodowej - 2020
14.10.2020.

Dzień Edukacji Narodowej

Image 

    W dniu 13 października 2020 r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

    Tym razem – w związku z Covid-19 – nie odbył się tradycyjny, uroczysty apel, jednak mimo to uczniowie naszej szkoły zadbali, by nauczyciele poczuli się naprawdę wyjątkowo.

    W ramach działalności Samorządu Uczniowskiego klas 4-8, dzieci z  klas 4-6 własnoręcznie przygotowywały karty dla nauczycieli, natomiast osoby z klas 7 i 8 układały spersonalizowane wierszyki z życzeniami do kart. Nad pracą uczniów czuwały opiekunki SU: Pani Martyna Sęk i Pani Donata Pryk.

    W treści wierszyków, a także podczas składania życzeń uczniowie dziękowali swoim belfrom za trud jaki wkładają w ich naukę i wychowanie, życzyli ogromnych pokładów cierpliwości i wytrwałości, ale również – często w humorystyczny sposób – przepraszali za wszelkie przykrości i niedociągnięcia – szczególnie w kwestii swojego zachowania.

    Ten dzień był naprawdę miłym doświadczeniem dla wszystkich nauczycieli SP6.

 

Kliknij, aby obejrzeć zdjęcia:

 

 

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie