Aktualności arrow Wydarzenia arrow Informacja dla uczniów kl. VIII
5 Lipca 2020
Niedziela

Imieniny obchodzą:
Antoni, Bartłomiej,
Filomena, Jakub,
Karolina, Michał,
Przybywoj, Szarlota,
Wilhelm
Do końca roku zostało 180 dni.
powered_by.png, 1 kB

 

 Drodzy Uczniowie klas VIII,

 

przypominam, że w dniach 16,17,18 czerwca odbędzie się egzamin ósmoklasisty. Zapoznajcie się uważnie z wytycznymi, które będą obowiązywały podczas egzaminu. Wytyczne zostały Wam wcześniej przesłane przez dziennik Librus.

Na egzamin każdego dnia stawiacie się o godz. 8.20 w maseczkach/przyłbicach z własnymi przyborami do pisania (długopis z czarnym tuszem - niedozwolone jest korzystanie z długopisów zmazywalnych/ścieralnych). Urządzenia telekomunikacyjne (telefony, zegarki) zostawiacie w domu lub oddajecie przy wejściu do szkoły.

Pamiętajcie o zachowaniu dystansu min. 1,5 m od pozostałych.

Klasa VIII a wchodzi do szkoły obecnym wejściem (przez szatnię).
Klasa VIII b wchodzi do szkoły starym wejściem (od ul. Lipowej).

Po dezynfekcji rąk kierujecie się do sal, w których będziecie pisali egzamin. Informacje są w dzienniku Librus.

Egzamin każdego dnia rozpoczyna się o godz. 9.00

Życzę Wam powodzenia

Dyrektor Szkoły
Anna Tybora

 

 

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie