Aktualności arrow Wydarzenia arrow Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego - 2020
8 Sierpnia 2020

Cyprian, Cyriak,
Cyryl, Emil,
Emilian, Emiliusz,
Niezamysł, Olech,
Sylwiusz
Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego - 2020
08.01.2020.

Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Multitest

Z ogromną przyjemnością odebraliśmy wiadomość o sukcesie naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Multitest.

Z danych uzyskanych od organizatorów wiemy, że w konkursie wzięło udział prawie 14 tysięcy chętnych uczniów z klas IV-VIII, z czego z województwa mazowieckiego było to ponad 8 tysięcy osób. Tym bardziej cieszą nas wyróżnienia, które uzyskali nasi uczniowie.

Adrianna Semczuk, uczennica klasy 7A, zajęła miejsce 11.,

Leszek Rąbkowski, uczeń klasy 7A, zajął miejsce 13.,

Kaja Zylberfenig, uczennica klasy 7A, zajęła miejsce 14.,

a Konrad Żukowski z klasy 8B może się cieszyć miejscem 15.

Wszystkie wymienione osoby uhonorowane zostały przez organizatorów dyplomami wyróżnienia, które zostaną im wręczone na uroczystym apelu.

Serdecznie gratulujemy tak doskonałej znajomości języka angielskiego i życzymy kolejnych sukcesów.

Zespół Nauczycieli Języka Angielskiego