Aktualności arrow Wydarzenia arrow BohaterON - włącz historię!
8 Sierpnia 2020
Sobota

Imieniny obchodzą:
Cyprian, Cyriak,
Cyryl, Emil,
Emilian, Emiliusz,
Niezamysł, Olech,
Sylwiusz
Do końca roku zostało 146 dni.
powered_by.png, 1 kB
BohaterON - włącz historię!
04.01.2020.

BohaterON – Włącz historię!

Image 

    Na początku stycznia do naszej szkoły dotarły podziękowania za udział w projekcie BohaterON, który był częścią IV edycji ogólnopolskiej kampanii mającej na celu uhonorowanie i upamiętnienie Powstańców Warszawskich oraz promocję historii Polski XX wieku.

    Dyplomy otrzymali również nauczyciele zaangażowani w realizację zadań związanych z akcją pisania kartek, listów, laurek i prowadzeniem zajęć na temat historii Powstania Warszawskiego oraz Polskiego Państwa Podziemnego.

Kliknij, aby zobaczyć dyplom:

 

 

 

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie