Aktualności arrow Wydarzenia arrow 5A i 5B z lekturami w Warszawie - 2019

5A i 5B z lekturami w Warszawie - 2019
02.12.2019.

5a i 5b z lekturami w Warszawie

W dniu 28 listopada 2019 roku uczniowie klas 5a i 5b wraz z opiekunami uczestniczyli w zajęciach „Z książką przez Warszawę”, podczas których mieli okazję przypomnieć sobie lektury omawiane w klasach 4 i 5.

Dzieci wzięły udział w grze terenowej na obszarze Ogrodu Saskiego w Warszawie i rywalizowały ze sobą, wykonując zagadki i zadania dotyczące m.in. lektur: „Akademia pana Kleksa”, „Chłopcy z Placu Broni” oraz „Katarynka” a także mitologii.

Po około 2 godzinach nauki połączonej z zabawą, przyszedł czas na ogłoszenie wyników gry oraz słodki poczęstunek.

Wycieczka była świetną okazją nie tylko do utrwalenia wiedzy z języka polskiego, ale również do integracji obydwu klas oraz zaszczepienia w dzieciach ducha współpracy i zdrowej rywalizacji.