Aktualności arrow Wydarzenia arrow Andrzejki w naszej szkole - 2019

Andrzejki w naszej szkole - 2019
02.12.2019.

Andrzejki w naszej szkole

W dniu 28 listopada 2019 roku Samorząd Uczniowski klas 4-8 pod opieką pani Martyny Sęk oraz pani Donaty Pryk zorganizował dyskotekę andrzejkową.

Dzieci i młodzież aktywnie zaangażowały się w zabawę i tańce. Dużym powodzeniem cieszył się konkurs karaoke, którego uczestnicy nieustannie dopingowani byli przez swoich kolegów gromkimi brawami, a miła atmosfera sprzyjała nawiązywaniu nowych znajomości w obrębie społeczności szkolnej.

Utracone w tańcu kalorie można było uzupełnić rozsmakowując się w przygotowanych przez rodziców łakociach w szkolnej kawiarence. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony został jak co roku na potrzeby SU. Uczniowie mogli również poznać swoją przyszłość korzystając z przygotowanych specjalnie na tę okoliczność wróżb.