Aktualności arrow Wydarzenia arrow Andrzejki w naszej szkole - 2019
26 Maja 2020
Wtorek

Imieniny obchodzą:
Beda, Filip,
Marianna, Paulina,
Więcemił, Wilhelmina
Do końca roku zostało 220 dni.
powered_by.png, 1 kB
Andrzejki w naszej szkole - 2019
02.12.2019.

Andrzejki w naszej szkole

Image 

    W dniu 28 listopada 2019 roku Samorząd Uczniowski klas 4-8 pod opieką pani Martyny Sęk oraz pani Donaty Pryk zorganizował dyskotekę andrzejkową.

    Dzieci i młodzież aktywnie zaangażowały się w zabawę i tańce. Dużym powodzeniem cieszył się konkurs karaoke, którego uczestnicy nieustannie dopingowani byli przez swoich kolegów gromkimi brawami, a miła atmosfera sprzyjała nawiązywaniu nowych znajomości w obrębie społeczności szkolnej.

    Utracone w tańcu kalorie można było uzupełnić rozsmakowując się w przygotowanych przez rodziców łakociach w szkolnej kawiarence. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony został jak co roku na potrzeby SU. Uczniowie mogli również poznać swoją przyszłość korzystając z przygotowanych specjalnie na tę okoliczność wróżb.

Kliknij, aby obejrzeć zdjęcia:

 

 

 

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie