Aktualności arrow Wydarzenia arrow Podsumowanie akcji charytatywnej dla Fundacji Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa w Warszawie -
26 Maja 2020

Beda, Filip,
Marianna, Paulina,
Więcemił, Wilhelmina
26.11.2019.

Podsumowanie akcji charytatywnej dla Fundacji Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa w Warszawie.

W listopadzie dary zebrane przez uczniów klas 1-3 i 4-8 zostały przekazane Fundacji Hospicjum Onkologicznemu św. Krzysztofa w Warszawie. Za okazane serce i chęć niesienia bezinteresownej pomocy potrzebującym bardzo serdecznie dziękujemy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni, że w naszej szkole jest tylu uczniów wrażliwych na potrzeby innych. Dla uczniów biorących udział w akcji zostaną przygotowane dyplomy pamiątkowe.

Ewa Duszczyk, Marta Weremko-Wardzińska