Aktualności arrow Wydarzenia arrow Podsumowanie akcji charytatywnej dla Fundacji Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa w Warszawie -
26 Maja 2020
Wtorek

Imieniny obchodzą:
Beda, Filip,
Marianna, Paulina,
Więcemił, Wilhelmina
Do końca roku zostało 220 dni.
powered_by.png, 1 kB
Podsumowanie akcji charytatywnej dla Fundacji Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa w Warszawie -
26.11.2019.

Podsumowanie akcji charytatywnej dla Fundacji Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa w Warszawie.

Image

W listopadzie dary zebrane przez uczniów klas 1-3 i 4-8 zostały przekazane Fundacji Hospicjum Onkologicznemu św. Krzysztofa w Warszawie. Za okazane serce i chęć niesienia bezinteresownej pomocy potrzebującym bardzo serdecznie dziękujemy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i dumni, że w naszej szkole jest tylu uczniów wrażliwych na potrzeby innych. Dla uczniów biorących udział w akcji zostaną przygotowane dyplomy pamiątkowe.


Ewa Duszczyk, Marta Weremko-Wardzińska

 

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie