Aktualności arrow Wydarzenia arrow Apel organizacyjno - porządkowy - 2019

Apel organizacyjno - porządkowy - 2019
03.10.2019.

Apel organizacyjno-porządkowy

We wtorek 24 września 2019 odbył się pierwszy w tym roku szkolnym apel. Było to spotkanie o charakterze organizacyjno-porządkowym.

Uczniów przywitała pani Donata Pryk, opiekun samorządu, która zapowiedziała specjalnego gościa – przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. Pani policjant nie tylko przypomniała zasady bezpiecznego poruszania się na drodze, lecz także omówiła kwestie cyberprzemocy, wulgaryzmów i lekkomyślnych zachowań. Następnie głos zabrała pani Donata Pryk i pokrótce przypomniała uczniom zasady kultury w szkole i poza nią.

Na koniec Pani Dyrektor Anna Tybora zwróciła się do uczniów z apelem o rozsądne korzystanie z niedawno udostępnionych szafek szkolnych, przypomniała też regulamin ich użytkowania. Po odpowiedzi na pytania uczniów, Pani Dyrektor zakończyła spotkanie i zaprosiła dzieci do klas na lekcję. Apel w klasach młodszych został dodatkowo urozmaicony występem uczniów z 2 b.