Aktualności arrow Wydarzenia arrow Lato, lato, lato czeka... - 2019

Odwiedza nas 1 gość

Lato, lato, lato czeka... - 2019
28.06.2019.

Lato, lato, lato czeka...

Czeka też lato na naszych uczniów, którzy zakończyli rok szkolny 2018/2019. W tym roku po raz pierwszy od bardzo dawna naszą szkołę opuścili uczniowie klas ósmych. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 9.00 ciekawym przedstawieniem w formie kabaretu z towarzyszeniem chóru. Był też czas na podziękowania skierowane do dyrekcji, rodziców oraz wychowawców i nauczycieli.

Pani Dyrektor Anna Tybora wręczyła Stypendium Prezydenta Miasta Pruszkowa Alicji Schubert uczennicy klasy VIII b i Stypendium Dyrektora Szkoły Mateuszowi Stępniowi z tej samej klasy.

Nagrodzono również pięknymi książkami Alicję jako laureatkę konkursu przedmiotowego z chemii, zorganizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty i Mateusza, który uzyskał tytuł finalisty XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę”.

O 11.00 rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla młodszych uczniów, a godzinę później dla klas IV-VII. Tym uroczystościom również towarzyszyły wiersze i piosenki nawiązujące do wakacji i letniego odpoczynku. Wysłuchaliśmy także śpiewu szkolnego chóru.

Uczniowie wyróżniający się nauką i zachowaniem zostali nagrodzeni książkami.

Kiedy dzieci otrzymały świadectwa, mogliśmy rozpocząć wakacje.

Życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.

Nabierzcie sił, Drodzy Uczniowie, by we wrześniu znów

skupić się na nauce.