Aktualności arrow Wydarzenia arrow Spotkanie z muzyką - 2019
5 Lipca 2020
Niedziela

Imieniny obchodzą:
Antoni, Bartłomiej,
Filomena, Jakub,
Karolina, Michał,
Przybywoj, Szarlota,
Wilhelm
Do końca roku zostało 180 dni.
powered_by.png, 1 kB
Spotkanie z muzyką - 2019
28.06.2019.

Spotkanie z muzyką

Image 

    W minionym roku szkolnym 2018/19 klasy 0-III uczestniczyły w „Spotkaniu z muzyką”. Odbyło się dziewięć koncertów muzycznych, których celem było zapoznanie dzieci z obszarem nieco innej muzyki, tzw. muzyki poważnej. Prezentowane były różne instrumenty. Dzieci uczestniczyły w koncertach towarzysząc muzykom i grając na instrumentach perkusyjnych lub też wspólnie śpiewając piosenki.


Koordynator Elżbieta Rosińska

Kliknij, aby obejrzeć zdjęcia:

 

 

 

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie