Aktualności arrow Wydarzenia arrow Klasa 2a na planecie Skarbonka - 2019
26 Maja 2020
Wtorek

Imieniny obchodzą:
Beda, Filip,
Marianna, Paulina,
Więcemił, Wilhelmina
Do końca roku zostało 220 dni.
powered_by.png, 1 kB
Klasa 2a na planecie Skarbonka - 2019

Klasa 2a na planecie Skarbonka

Image 

Trzecia planeta wita 2a!
Na planecie Skarbonka uczniowie poznali znaczenie pojęć: konto, debet, kredyt, bankomat. Oglądali filmy i prezentacje przedstawiające sposoby przechowywania pieniędzy dawniej i dziś. W trakcie „burzy mózgów” dyskutowali na temat możliwości w różnych sytuacjach dnia codziennego. Doskonalili umiejętność liczenia pieniędzy. Utrwalili zasady prawidłowego odżywania. Budowali piramidę zdrowego odżywiania. Kolorowali świnkę skarbonkę.
Lecimy dalej…

 

© 2020 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie