Aktualności arrow Wydarzenia arrow Informacja dla rodziców - 2019

Marianna, Paulina,
Więcemił, Wilhelmina

Szanowni Państwo!

W związku z faktem, iż wciąż trwają rozmowy rządu z przedstawicielami związków zawodowych, nie wiemy, jaka zapadnie ostateczna decyzja. Jestem jednak zobowiązana na 5 dni przed ewentualnym rozpoczęciem strajku poinformować Państwa o nim.
     Jeśli dojdzie do ogólnopolskiego strajku, pracownicy naszej szkoły zamierzają do niego przystąpić. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą, aby w miarę możliwości zapewnili Państwo w dniach 08 - 12.04.2019r. opiekę swoim dzieciom.
W sytuacjach szczególnych świetlica szkolna będzie czynna w godzinach pracy szkoły.
     Przypominam również, że zgodnie z informacją podaną na zebraniu we wrześniu 2018r. (zatwierdzoną przez RP, RR i SU) dni 15, 16 i 17 kwietnia 2019r., czyli dni egzaminu ósmoklasisty, są wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Egzamin w naszej szkole odbędzie się.
     W miarę rozwoju sytuacji będę udzielała Państwu informacji na bieżąco.

Anna Tybora