Aktualności arrow Wydarzenia arrow Pierwsze wybory do Młodzieżowej Rady Miasta - 2019
26 Maja 2019
Niedziela

Imieniny obchodzą:
Beda, Filip,
Marianna, Paulina,
Więcemił, Wilhelmina
Do końca roku zostało 220 dni.
MENU GŁÓWNE
Aktualności
Wydarzenia
Historia Szkoły
Nasz Patron
Poczet Sztandarowy
Dokumenty
RODO
Rekrutacja
Uczniowie klas VIII
Organizacja Roku
Zajęcia Pozalekcyjne
Konkursy przedmiotowe
Plan lekcji
Pracownicy
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Dziecko niepełnosprawne
Podręczniki
Programy nauczania
PSO
Sprawdzian klas III
Sprawdzian klas VI
Nasze Osiągnięcia
Sport w Naszej Szkole
Świetlica
Oddziały Przedszkolne
Biblioteka
Obiady
Galeria
Wideoteka
Kontakt
Katalog Stron
Od grosika do złotówki
     
    
BIP
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
ePUAP
Projekty Unijne
AKTUALNIE

Odwiedza nas 2 gości

ILOŚĆ ODWIEDZIN

Do tej pory naszą stronę odwiedziło 48697843 osób

powered_by.png, 1 kB
Pierwsze wybory do Młodzieżowej Rady Miasta - 2019
07.03.2019.

Pierwsze wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

Image 

W poniedziałek 25 lutego odbyły się w naszej szkole po raz pierwszy wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Uczniowie, którzy mieli ze sobą tego dnia legitymację, mogli wziąć udział w głosowaniu. Komisja wyborcza składała się z pięciu uczennic z klasy 8b. Kandydaci zdobyli następującą liczbę głosów: Michał Radzki 44, Natalia Ptaszek 37, Julia Mędza 17, Antoni Galaszewski 4. Dwa głosy były nieważne. W głosowaniu wzięło udział 104 uczniów.

Rada została powołana na podstawie Uchwały Nr XXI.233.2016 z dnia 30 czerwca 2016 roku Rady Miejskiej w Pruszkowie. I Sesja odbyła się 19 grudnia 2016 roku w Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego im. S. Woydy. Młodzieżowa Rada liczy 22 członków, którymi są mieszkańcy i uczniowie pruszkowskich szkół w wieku 14-19 lat. Rada ma charakter konsultacyjny i doradczy dla władz miasta.

 Kliknij, aby obejrzeć zdjęcia:

 

 

© 2019 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie