Aktualności arrow Wydarzenia arrow Projekty eTwinning w roku szkolnym 2018/2019
25 Czerwca 2019
Wtorek

Imieniny obchodzą:
Albrecht, Eulogiusz,
Lucja, Łucja,
Tolisława, Wilhelm
Do końca roku zostało 190 dni.
MENU GŁÓWNE
Aktualności
Wydarzenia
Historia Szkoły
Nasz Patron
Poczet Sztandarowy
Dokumenty
RODO
Rekrutacja
Uczniowie klas VIII
Organizacja Roku
Zajęcia Pozalekcyjne
Konkursy przedmiotowe
Plan lekcji
Pracownicy
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Dziecko niepełnosprawne
Podręczniki
Programy nauczania
PSO
Sprawdzian klas III
Sprawdzian klas VI
Nasze Osiągnięcia
Sport w Naszej Szkole
Świetlica
Oddziały Przedszkolne
Biblioteka
Obiady
Galeria
Wideoteka
Kontakt
Katalog Stron
Od grosika do złotówki
     
    
BIP
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
ePUAP
Projekty Unijne
AKTUALNIE

Odwiedza nas 2 gości

ILOŚĆ ODWIEDZIN

Do tej pory naszą stronę odwiedziło 49299500 osób

powered_by.png, 1 kB
Projekty eTwinning w roku szkolnym 2018/2019

Projekty eTwinning w roku szkolnym 2018/2019

 Image

Nasza szkoła od wielu lat bierze aktywny udział w rekomendowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej europejskim programie współpracy szkół eTwinning. Zaangażowanie naszych uczniów i nauczycieli zostało wyjątkowo w tym roku docenione. Nauczycielka angielskiego, Lila Poncyliusz – Guranowska, została wyróżniona honorowym tytułem Ambasadora eTwinning, który przyznawany jest, jak napisano w uzasadnieniu, „nauczycielom – pasjonatom, którzy wciąż szukają nowych narzędzi i rozwiązań uatrakcyjniających proces edukacji”.

Bardzo się cieszymy, że nasza całoroczna praca została doceniona. Z tym większym więc zapałem zabraliśmy się w tym roku za przygotowywanie nowych projektów!

Już w październiku rusza pierwszy z zaplanowanych trzech. Uczniowie klasy 7B wraz z rówieśnikami ze szkoły w Ljubljanie na Słowenii będą zajmowali się bezpieczeństwem w Internecie w ramach projektu „Safe Online, Safe in Life”. Jak zwykle będzie się działo i jak zwykle nie zabraknie wykorzystania nowoczesnych technologii!  Będziemy tworzyć i obrabiać filmiki, ukryjemy co nieco przy pomocy QR kodów, użyjemy Padleta i aplikacji do tworzenia gier – żeby uświadomić młodszym dzieciom, jak być bezpiecznym w Sieci… Jednym słowem  - obiecujemy, że będzie się działo! A to nie wszystko. Gotowi do ruszenia ze swoimi projektami są już uczniowie kolejnych klas. Czym zajmą się w tym roku? A to na razie tajemnica. Zachęcamy do śledzenia etapów naszych projektów  na stronie szkoły i na platformie TwinSpace.  

 

© 2019 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie