Aktualności arrow Sport w Naszej Szkole arrow Rok szkolny 2006/07
21 Lutego 2018
Środa

Imieniny obchodzą:
Eleonora, Feliks,
Fortunat, Kiejstut,
Teodor, Wyszeniega
Do końca roku zostało 314 dni.
powered_by.png, 1 kB


Osiągnięcia sportowe w naszej szkole
w roku szkolnym 2006/2007.

 

 MINI SIATKÓWKA  - luty 2007

Siatkówka jest ulubioną grą większości uczniów naszej szkoły.
Czy rzutuje to na wyniki osiągane przez nasze reprezentacje? Zobaczmy.

 
Dziewczęta:

Matysek Klaudia   VI d

Babecka Klaudia  V c

Gorzkowska Agata  VI d

Kazimierczak Ania  V d

Krzewska Weronika  VI d

Bartel Wiktoria  V d

Zatorska Agnieszka  VI b

Borowska Ania  V e


Zajęły III miejsce w Pruszkowie

 

A chłopcy:

 Człapski Michał  VI b
Orłowski Marceli VI d
Ostrowski Maciej VI b
Wiącek Adrian VI d
Wacławek Marcin  VI b
Michta Robert VI d
Kudlak Dawid VI b

Pasik Kamil VI a

 

Wrócili z zawodów ze srebrnymi medalami.

 


PŁYWANIE

Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę:

 

Królak Agata  III d
Barcicka Martyna  V e
Misztal Natalia  III d
Domurad Julia  VI c
Prywata Iza  IVb
Zatorska Agnieszka  VI b
Adamska Nikola  IV b

Kobecka Marta  VI c

 

Nie miały sobie równych w Pruszkowie orazw powiecie pruszkowskim,
zajmując na obydwóch etapach I miejsca.
Dopiero na kolejnym szczeblu
ustąpiłymiejsca drużynie z Ożarowa zajmując II miejsce
w zawodach międzypowiatowych.

 

Chłopcy równie skuteczni w Pruszkowie (I miejsce),

w zawodach powiatowych zajęli III miejsce.


Skład drużyny chłopców:
Prywata Jacek  III d
Poślad Emil   V d
Tużnik Bartek  III d
Kuch Michał V e
Sendorek Mateusz  IV b
Wasilewski Bartek  VI c
Pałka Aleksander  IV d

Orłowski Marceli  VI d

 Gratulacje dla obu drużyn!

 

TENIS STOŁOWY  - styczeń 2007

 

W dniach 3, 4 i 5 stycznia, w naszej szkole odbywały się eliminacje

do pruszkowskich zawodów w tenisie stołowym.

Reprezentacja dziewcząt w składzie:

Ostrowska Paulina VI c
Rychcik Ola VI a
Kobecka Marta VI c

zajęła IV miejsce w Pruszkowie

Drużyna chłopców:
Milej Michał  VI a
Michta Robert  VI d
Kudlak Dawid  VI b

Zdobyła III miejsce w Pruszkowie


 

 KONKURS WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW  XI-XII. 2006

26.11.2006 odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy Olimpijskiej,

który był jednocześnie eliminacjami do konkursu Pruszkowskiego.

Została na nim wyłoniona reprezentacja szkoły w składzie:

 Karolina Strębska VI a

Bartek Kazubek VI a - kapitan

Piotr Grygo VI a

Dominik Urbacka VI d

Ta drużyna pomyślnie przeszła miejskie eliminacje.

W finale konkursu który odbył się  6.12.2006 w MOK

w Pruszkowie, zajęliśmy IV miejsce wśród szkół podstawowych

i gimnazjów pruszkowskich. Wyprzedziły nas dwa gimnazja i SP8.

 

PIŁKA NOŻNA  XI. 2006

 

Dziewczęta w składzie:

Krzewska Weronika   VI d
Gałązka Ola  VI d
Cierebska Maja VI d
Gorzowska Agata  VI d
Matysek Klaudia VI d
Rychcik Ola   VI a
Zatorska Agnieszka VI b
Jeżoska Asia    VI a
Lesińska Agnieszka VI a

Zajęły VI miejsce w Pruszkowie.

 

Reprezentacja chłopców w składzie:

Tomek Tulej VI d
Maciek Ostrowski VI b
Mateusz Jakubiak VI d
Dawid Kudlak VI b
Wojtek Burzyński V c
Daniel Kacprzycki V c
Jakub Lewandowski V e
Adrian Wiącek VI d
Robert Michta VI d
Marceli Orłowski VId
Milej Michał VIa

Rozegrała 2 mecze uzyskując I miejsce w grupie.
Finał SP6 – SP8 zakończył się wynikiem 0:2 i w ten sposób

zajęliśmy II miejsce w Pruszkowie.

 


KOSZYKÓWKA  X-XI. 2006

 Reprezentacja szkoły w koszykówce dziewcząt w składzie:

Rychcik Ola VI a
Dąbrowa Ewelina VI a
Zatorska Agnieszka kl. VI B
Cendrowicz Ewelina VI b
Kobecka Marta kl. VI c
Krzewska Weronika kl. VI d
Gałązka Ola kl. VI d
Musik Iza kl. VI d
Gorzkowska Agata kl. VI d
Cierebska Maja VI d
Gierek Irena kl. V b
Babecka Klaudia V c

Rozgromiła drużyny pruszkowskie w meczach SP 6 –  SP 9

wynikiem 65:0SP 6 – SP 2 wynikiem 66:0 SP 6 – SP 8 wynikiem 96:9

 

W ten sposób zostały mistrzyniami Pruszkowa.

W zawodach powiatowych zajęły również I MIEJSCE,

rozgrywając mecze

 Pruszków – Michałowice  wynikiem 44:6

Pruszków – Raszyn wynikiem 42:4

 

W Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży

Szkolnej rozgrywanych w Żyrardowie nasza reprezentacja

zajęła II MIEJSCE, po 3 meczach:

 

Pruszków – Grodzisk Mazowiecki 46:3
Pruszków – Warszawa Zach. 38:21
Pruszków – Żyrardów 23:30

 

Ostateczne wyniki zawodów:

I miejsce – Żyrardów
II miejsce – Pruszków
III miejsce – Warszawa Zach.
IV miejsce – Grodzisk Mazowiecki
V miejsce – Sochaczew

 Gratulujemy naszym zawodniczkom !!!

 

W koszykówce chłopców mamy mniej spektakularne wyniki.

Po jednym wygranym i 2 przegranych meczach chłopcy w składzie:

Wasilewski Bartek VI c
Wożniakowski Tomek
Wiązek Adrian VI d
Proczek Przemek VI c
Pasik Kamil
Człapski Michał
Milej Michał VI a
Micha Robert VI d
Hyla Daniel VI a
Kuch Michał
Dobrzyński Mateusz

Zajęli IV miejsce w Pruszkowie.


 

BIEGI PRZEŁAJOWE   IX-X.2006

 

W zawodach miejskich uczestniczyło 72 reprezentantów naszej

szkoły. W zawodach dziewczęta zajęły I MIEJSCE chłopcy

II MIEJSCE.

Do zawodów powiatowych zakwalifikowało się aż 22 osoby,

a do zawodów międzypowiatowych 6 dziewczynek zajmując:

 

Sylwia Popis kl. IVd – I miejsce
Marta Kobecka kl. VI c – I miejsce
Iza Prywata kl. IV b – II miejsce
Martyna Barcicka kl. V e – II miejsce
Marta Makowska kl. IV b – V miejsce
Ania Kazimierczak kl. V d – XII miejsce

 

Na szczeblu międzypowiatowym wspaniale spisała się Marta Kobecka
zajmując I MIEJSCE, oraz Sylwia Popis (IV miejsce)

i Iza Prywata (V miejsce).

Gratulujemy !!!

 

 

 

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie