Aktualności arrow Sport w Naszej Szkole arrow Rok szkolny 2004/05
21 Października 2018
Niedziela

Imieniny obchodzą:
Bernard, Celina,
Dobromił, Elżbieta,
Hilary, Klemencja,
Pelagia, Pelagiusz,
Urszula, Wszebora
Do końca roku zostało 72 dni.
powered_by.png, 1 kB

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

W ROKU SZKOLNYM 2004/2005

 

NASZA SZKOŁA ZAJĘŁA

I MIEJSCE W PRUSZKOWIE

 

 

 ORAZ

I MIEJSCE W POWIECIE PRUSZKOWSKIM

W OGÓLNEJ KLASYFIKACJI ROZGRYWEK W RAMACH

MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIERZY SZKOLNEJ  

Osiągnięcia w poszczególnych dyscyplinach sportu:

  

MINI KOSZYKÓWKA

 

 

dziewczęta

 

I miejsce w Pruszkowie,

 

II miejsce w powiecie pruszkowskim

 

chłopcy

 

I miejsce w Pruszkowie,

 

I miejsce w powiecie pruszkowskim,

 

I miejsce w zawodach międzypowiatowych,

 

I miejsce w finale Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  

MINI PIŁKA RĘCZNA

 

 

dziewczęta

 

I miejsce w Pruszkowie,

 

II miejsce w powiecie pruszkowskim

 

chłopcy

 

I miejsce w Pruszkowie,

 

I miejsce w powiecie pruszkowskim

 

 

MINI PIŁKA NOŻNA

 

 

dziewczęta

 

II miejsce w Pruszkowie

 

chłopcy

 

I miejsce w Pruszkowie,

 

I miejsce w powiecie pruszkowskim,

 

IV miejsce w zawodach międzypowiatowych

  

PŁYWANIE

 

 

dziewczęta

 

II miejsce w Pruszkowie, w zawodach powiatowych płynęły poza konkursem uzyskując drugi czas

 

chłopcy

 

I miejsce w Pruszkowie,

 

IV miejsce w powiecie pruszkowskim

 

BIEGI PRZEŁAJOWE

 

 

Paulina Jaskólska zakwalifikowała się do zawodów międzypowiatowych

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

 

 

dziewczęta

 

V miejsce w Pruszkowie

 

chłopcy

 

I miejsce w Pruszkowie,

 

III miejsce w powiecie pruszkowskim

 

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

 

 

dziewczęta

 

V miejsce w Pruszkowie

 

chłopcy

 

I miejsce w Pruszkowie,

 

II miejsce w powiecie pruszkowskim

 

TENIS STOŁOWY

 

dziewczęta

 

II miejsce w klasyfikacji ogólnej

 

chłopcy

 

IV miejsce w klasyfikacji ogólnej

MINI SIATKÓWKA

dziewczęta

II miejsce w Pruszkowie

chłopcy

VI miejsce w Pruszkowie

INNE IMPREZY:

MIKOŁAJKOWE ROZGRYWKI PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

I miejsce w Pruszkowie

MISTRZOSTWA PRUSZKOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W GIMNASTYCE SPORTOWEJ DZIEWCZĄT

I miejsce w Pruszkowie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W PRUSZKOWIE

ZAJĘŁA II MIEJSCE W PRUSZKOWIE

W RAMACH

MAZOWIECKICH IGRZYSK MODZIEŻY SZKOLNEJ

 

BIEGI PRZEŁAJOWE 

dziewczęta

I MIEJSCE w Pruszkowie

indywidualnie w zawodach międzypowiatowych:

Marta Kobecka - I miejsce

Sylwia Popis - IV miejsce

Iza Prywata - V miejsce

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego

Marta Kobecka - I miejsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!

chłopcy

II MIEJSCE w Pruszkowie

 

MINI KOSZYKÓWKA               

dziewczęta

I miejsce w Pruszkowie

I miejsce w powiecie pruszkowskim

II miejsce w zawodach międzypowiatowych !!!!!!!!!!!!!!!!!!

chłopcy

IV miejsce w Pruszkowie

 

PIŁKA NOŻNA                      

dziewczęta

VI miejsce w Pruszkowie

chłopcy

II miejsce w Pruszkowie

 

PŁYWANIE

dziewczęta

I miejsce w Pruszkowie

I miejsce w powiecie pruszkowskim

II miejsce w zawodach międzypowiatowych !!!!!!!!!!!!!!!!!!

chłopcy

I miejsce w Pruszkowie

III miejsce w powiecie pruszkowskim

 

PIŁKA RĘCZNA

dziewczęta

II miejsce w Pruszkowie

chłopcy

II miejsce w Pruszkowie

 

TENIS STOŁOWY

dziewczęta

IV miejsce w Pruszkowie

chłopcy

III miejsce w Pruszkowie

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

dziewczęta

I miejsce w Pruszkowie

II miejsce w powiecie pruszkowskim

chłopcy

IV miejsce w Pruszkowie

 

CZWÓRBUJ LEKKOATLETYCZNY

dziewczęta

II miejsce w Pruszkowie

chłopcy

II miejsce w Pruszkowie

 

KONKURS WIEDZY OLIMPIJSKIEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW

IV miejsce wśród szkół podstawowych i gimnazjów pruszkowskich

 

III MISTRZOSTWA PRUSZKOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W GIMNASTYCE SPORTOWEJ DZIWECZĄT KLAS IV-VI

I miejsce w Pruszkowie
 

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie