19 Stycznia 2019
Sobota

Imieniny obchodzą:
Andrzej, Bernard,
Erwin, Erwina,
Eufemia, Henryk,
Kanut, Mariusz,
Marta, Matylda,
Mechtylda, Pia,
Racimir, Sara
Do końca roku zostało 347 dni.
powered_by.png, 1 kB

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego klas I –III

na rok szkolny 2018/2019


Odpowiedzialni: Pani Ewa Duszczyk, Pani Marta Weremko-Wardzińska


Powołanie  Samorządu Uczniowskiego ma na celu przygotowanie najmłodszych uczniów do aktywnego i twórczego uczestnictwa w życiu naszej szkoły. Rozwijanie samorządności wśród uczniów klas I-III powinno zajmować ważne miejsce. Poprzez jej tworzenie uczymy aktywności, umiejętności pracy w zespole, indywidualnego i grupowego działania na rzecz innych oraz rozwijania własnych zainteresowań. Uświadamiamy dzieciom, iż nie jesteśmy sami, funkcjonujemy w społeczności klasy i szkoły.  Samorząd Uczniowski klas 1-3 będzie realizował zadania wynikające ze Statutu Szkoły,
Planu Profilaktyczno-Wychowawczego oraz realizował własne założenia mające na celu aktywizowanie uczniów. Będzie realizował zadania zgodne
z misja i koncepcją szkoły.


Kliknij aby zobaczyć plan pracy SU 

© 2019 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie