Aktualności
26 Maja 2019
Niedziela

Imieniny obchodzą:
Beda, Filip,
Marianna, Paulina,
Więcemił, Wilhelmina
Do końca roku zostało 220 dni.
MENU GŁÓWNE
Aktualności
Wydarzenia
Historia Szkoły
Nasz Patron
Poczet Sztandarowy
Dokumenty
RODO
Rekrutacja
Uczniowie klas VIII
Organizacja Roku
Zajęcia Pozalekcyjne
Konkursy przedmiotowe
Plan lekcji
Pracownicy
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Dziecko niepełnosprawne
Podręczniki
Programy nauczania
PSO
Sprawdzian klas III
Sprawdzian klas VI
Nasze Osiągnięcia
Sport w Naszej Szkole
Świetlica
Oddziały Przedszkolne
Biblioteka
Obiady
Galeria
Wideoteka
Kontakt
Katalog Stron
Od grosika do złotówki
     
    
BIP
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
ePUAP
Projekty Unijne
AKTUALNIE



ILOŚĆ ODWIEDZIN

Do tej pory naszą stronę odwiedziło 48698008 osób

powered_by.png, 1 kB

Zebrania rodziców - 2019
24.05.2019.


Zebrania rodziców dnia 29.05.2019r.

 

L.p.

Klasa

Wychowawca

Sala

Godzina

Uwagi

1

0a

p. Karbowniczek Milena

20

17.30

 

2

0b

p. Juszczak Anna

A

17.30


3

1a

p. Chudzikiewicz Iwona

35

17.00

 

4

1b

p. Rosińska Elżbieta

32

17.00

 

5

1c

p. Kędzierska Dorota

33

17.00

 

6

2a

p. Jakubiak-Karolak Joanna

34

17.00

 

7

2b

p. Duszczyk Ewa

34

18.00


8

2c

p. Olędzka Agata

B

17.00

 

9

3a

p. Krzyżanowska Danuta

33

17.30

Spotkanie rodziców klas 3
z pedagogiem szkolnym
i psychologiem
stołówka
o g. 17.30.

Zebranie z wychowawcą
w wyznaczonej sali o g. 18.00.

10

3b

p. Pasikowska Monika

B

17.30

11

3c

p. Białobrzeska-Jarosz Magdalena

32

17.30

12

4a

p. Sęk Martyna

14

17.00

 

13

4b

p. Pryk Donata

30

17.00

 

14

4c

p. Kruszyńska Marzena

25

17.00

 

15

4d

p. Maroszek Izabela

12

17.00

 

16

5a

p. Rudnicka Małgorzata

26

17.00

 

17

5b

p. Tomasik Waldemar

31

18.00

 

18

5c

p. Poncyliusz-Guranowska Lilla

24

17.00

 

19

5d

p. Mróz Katarzyna

15

17.00

 

20

6a

p. Tomalkiewicz Agnieszka

15

17.00

Zebranie
w dniu 27.05.2019r.

21

6b

p. Chodziuk Monika

26

17.00

22

6c

p. Prywata Teresa

25

18.00


23

6d

p. Orlicz Anna

30

18.00

 

24

6e

p. Kwiecień Agnieszka

12

18.00

 

25

7a

p. Wardzińska Barbara

31

17.00

 

26

7b

p. Kaczmarek Joanna

14

18.00

 

27

8a

p. Stankiewicz-Władimirow Maria

22

17.00

 

28

8b

p. Siwek Elżbieta

13

17.00

 

29

8c

p. Szewczyk Katarzyna

23

17.00

 


Dnia 29.05.2019r. (środa) w godzinach 17.30-19.00
w sali C na rodziców czekają nauczyciele:

- p. A. Ciastkowska - j. angielski klasy I-III

- p. E. Dzierzbicka – język niemiecki klasy VII, VIII

- p. E. Poncyliusz – język polski klasy IV, V, VI, VIII

- p. K. Skibniewska - plastyka klasy IV, V, VI, VII

- p. Z. Podlaska– matematyka klasy IV

- p. M. Mazurek – chemia VII, VIII

- p. K. Stań - edukacja dla bezpieczeństwa klasy VIII

- p. M. Weremko -Wardzińska - technika, zajęcia techniczne klasy IV, V, VI

- p. Sz. Rosiński – wychowanie fizyczne klasy VId, VIIb, VIIIc

- p. J. Waszczuk – wychowanie fizyczne klasy VId, VIIb, VIIIc

- s. D. Jaworska– religia klasy I-VIII






 
Konkursy Trzymaj Formę - 2019
23.05.2019.

KONKURSY TRZYMAJ FORMĘ

Image 

W dniu 5.03.2019 odbył się Szkolny Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia dla uczniów klas IV-VI w ramach programu „Trzymaj Formę”.

Do rozwiązywania testów przystąpiło 39 uczniów. Maksymalnie można było uzyskać 44 punkty.

Wyróżnieni uczniowie to:

Natalia Kacprzyk 6d

Kajetan Bury 6d

Amelia Olszewska 6d

Dominika Cichocka 6a

Erwin Bugajski 6e

Helena Jabłońska 4d

Piotr Raczkowski 4a


Zwycięzcy to:

W kategorii klas czwartych –  Dominika Góralczyk 4c, która zdobyła 32 punkty.

W kategorii klas piątych –  ex aequo Julia Figurska 5c oraz Maria Rajkowska 5c, które zdobyły po 26 punktów.

W kategorii klas szóstych –  ex aequo Magdalena Juźwina 6a oraz Joanna Guranowska 6b, które zdobyły po 33 punkty.

Wielkie brawa!


W tym samym dniu uczniowie klas VII i VIII przystąpili do I etapu Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę”, który odbywał się online. Do konkursu zakwalifikowało się 13 uczniów.  

Największą liczbę punktów otrzymały:

Joanna Fedak kl. 7a

Natalia Zielińska-Kowalczyk kl. 7b

Na wyróżnienie zasługują również:

Alicja Schubert

Olaf Piasta

Martyna Markowiak

Weronika Markowiak

Niestety żaden z uczniów naszej szkoły nie zakwalifikował się do etapu powiatowego.

Gratulujemy uczniom zaangażowania i dużego nakładu pracy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!

 

© 2019 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie